Project Description

Beykoz Patent

Firmalar her ilçede olduğu sürede Beykoz ilçesinde de birebir, yüz yüze firma ziyaretleri yaparak, Beykoz patent tescili yaparak ve Beykoz ili marka tescili hususunda yüz yüze hizmet verir. Tecrübeli uzman kadrolarla Patent tescili, Faydalı Model tescili işi, marka tescili ve tasarım tescili işi konularında hususunda işlemlerinizi birlikte de değerlendirildiğinde en uygun iş yöntemi seçerek başvuru aşamasına da getirmekteyiz. Başvurunuzun ardından devam eden tescilleşme sürecinde sizlerle devamlı iletişim halinde olarak başvurunuzla ilgili her aşamada yazılı ve sözlü olarak sizi bilgilendirmekteyiz.

Patentlenme Süreci

Hizmetimiz süresini belgeniz elinize ulaşacağı süreye kadar devam ettirmekteyiz. Belgenizin elinize ulaşmasının ardından ürün patentlerinizde yıllık harç ödemelerinin takibini yaparak, Marka tescil işlemlerinde diğer benzer marka bilgilendirmesi tarafımızca sağlanıyor, tarafınıza yazılı ve sözlü bir şekilde bilgilendirme yapmaktayız. İşin ciddiyetinin farkında olarak yaptığımız hizmeti en doğru ve en iyi şekilde icra ederek, müşterilerimizle güvene dayanan bir bağ kurup bunu tutmaktayız.

Hizmetlerimiz

Beykoz Marka Tescili ve Beykoz Patent işlemleri dahilinde markamız her daim yanınızda olup Beykoz da bulunan firmalar için olur, şahıslar için olur, şirketler de dahil olmak üzere Marka tescil hizmetleri için telefon numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Markanız için tescil hizmeti bilgisini alabilirsiniz veya markanızı tescil ettirebilirsiniz. Ayrıca Web sitesi üzerinden de Marka Başvurusunun formunu doldurup bize de gönderebilirsin. Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceklerdir. Türkiye’nin her yerine ve şehrine hizmet sağlayan firmalarımız Beykoz Patent ayrıca faydalı model tescili ile marka takibi yaparak, marka logo tescili işi alarak, iso 9001 belgelendirmesini ve diğer belgelendirme taleplerinin de tescilini başarılı ekibi ile yapmaktadır. 10 yılı aşkın hizmetlerimiz ile tecrübeyle hizmet veren firmalar 1000’den fazla firmaya hizmet vermiştir.

Beykoz ilinin tarihi ise çok uzun bir tarih geçmişine sırtını dayamaktadır. Beykoz ilinin tarihine ilişkin olarak bilinen en eski tarih ise milattan önce 700 senesidir. Bu dönemde ise deniz yoluyla buraya gelip Beykoz’u kendilerine yurt edinen Traklar, Beykoz’da yerleştiği bilinen ilk halk olarak karşımıza çıkar.