Project Description

Arnavutköy Patent

Arnavutköy ilçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezi sayılabilen bir mevkide 41 derece Kuzey enlemi, 28 derece Doğu boylamının kesiştiği noktada yer alır. Kuzeyinde Karadeniz, güneyinde ise Sazlıdere Barajı bulunmaktadır. İstanbul’un ciğerleri denilen ormanlık alanların en büyüğüne sahip olan Arnavutköy’ün çevresinde Boğazköy, Bolluca, Taşoluk, Haraççı gibi diğer ilçeler bulunmaktadır. Tarihte bilinen, Osmanlı İmparatorluğu olarak Avrupa’ya düzenlediği seferlerde kullandığı yol olarak da bilinen Eski Edirne Asfaltı’da Arnavutköy’ün merkezinden geçmektedir.

Arnavutköy’de İşler

İstanbul Arnavutköy ilçesinde bulunan yurtiçi ve yurtdışı marka tesciline dâhil olan yıllar süren tecrübemiz ile Arnavutköy patent bölgesinde de bir çok firmanın çözüm ortağı olmayı başarmış Danışmanlık ve patent kaliteli hizmet için saha ve ofis projelerine de yatırım yapmaya başlamıştır. Yüz yüze uzman Patent vekilleri İle görüşmeler yaparak en doğru müracaatları yapabilirsiniz. Arnavutköy patentinin tescil bölgesinde olduğu gibi ülkemizin diğer güzide il ve ilçelerinde, marka tescil işlemlerinde süreç patent olarak sizlere yardımcı olmayı amaç edinmiş olup işletmeniz için en değerli varlığınız olan markanızı korumak adına uzman ekibimiz ile birlikte kişiye özel butik hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Müşterilerle İlişkilerimiz

Arnavutköy Patent olarak yapılan işlemlerinizi ve işlerinizi de sadece müracaat etmekle işlemlerinizin en ufak detayına kadar inceleyip gerekli bilgi alışverişi ile en iyi iş anlayışını ilke edinmiş tecrübeli kadromuzun tescilinin marka tescili işi işlemlerinizi sizinle birlikte değerlendirip en uygun işleyişi seçerek başvuru aşamasına getirmektedir. Müracaatınızın da ardından devam eden süreçleri sizinle sürekli irtibat halinde olup başvurunuzla ilgili aşamaları sizlere yazılı mail ve sözlü olarak sizi ziyaret ederek bilgilendirmekteyiz. Arnavutköy ilindeki tescili belgeniz sizlere ulaşana kadar irtibatımızı devam ettirmekteyiz. Tescil belgelerinin sizlere ulaştırana dek ve ulaşınca ardından ürün patentlerinizin yıllık ödemeleri olan harç ücretlerinin takibi ve marka tescil işlemlerinde ise yapmış olduğunuz tescil işi ve tasarım tescil işlemlerinize benzeri  müracaatların bilgilendirmesi tarafımızca sağlanıp, siz değerli müşterilerimize yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapmaktayız. İşimizin öneminin farkında olup yaptığımız işin hizmetini en iyi şekilde vererek, müşterilerimizle saygı ve güvene dayanan bir bağ kurmaktayız.